Jack o‘lanterns

Jack o‘lanterns

Reviewed by our expert panel
Serves: 10
Time to make: 5 mins
Total cost: $5.00 / $0.50 per serve

(at time of publication)

Variations

  • You can use oranges or ripe persimmons instead of mandarins.
  • Experiment with designs and be as creative as you like!

Rate and share:

Leave a Comment

Go to homepage*Subsequent months will be $2.75